Oblast

  • Muži

    Jarní část ročníku 2017/2018

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    22. 4. 2018 10:30 13 KNH Chomutov Baník Most NH B 20:25 Klas
    22. 4. 2018 16:00 14 Jiskra Raspenava A Jiskra Raspenava B 14:22 V. Kobera
    29. 4. 2018 10:30 15 KNH Chomutov Jiskra Raspenava B 17:25 Klas
    29. 4. 2018 12:00 16 KNH Chomutov Jiskra Raspenava B 20:25 Klas
    13. 5. 2018 9:00 17 Baník Most NH B Jiskra Raspenava A 20:19 Smák
    13. 5. 2018 12:00 18 Baník Most NH B Jiskra Raspenava A 20:21 Smák
    20. 5. 2018 10:30 19 KNH Chomutov Jiskra Raspenava A 18:24 Bilohuščín
    20. 5. 2018 12:00 20 KNH Chomutov Jiskra Raspenava A 19:19 Bilohuščín
    27. 5. 2018 16:00 22 Jiskra Raspenava B Jiskra Raspenava A 16:17 V. Kobera
    2. 6. 2018 11:00 21 Baník Most B KNH Chomutov Martínek
    3. 6. 2018 9:00 23 Baník Most NH B Jiskra Raspenava B Kult
    3. 6. 2018 12:00 24 Baník Most NH B Jiskra Raspenava B Klas

    Podzimní část ročníku 2017/2018

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    1. 9. 2017 18:00 1 Jiskra Raspenava A Jiskra Raspenava B 12:20 V. Kobera
    3. 9. 2017 9:00 2 Jiskra Raspenava A KNH Chomutov 16:19 Doležal
    3. 9. 2017 10:45 3 Jiskra Raspenava A KNH Chomutov 20:22 Doležal
    17. 9. 2017 9:00 4 Jiskra Raspenava B KNH Chomutov 17:10 Bukovský
    17. 9. 2017 10:45 5 Jiskra Raspenava B KNH Chomutov 22:16 Bukovský
    24. 9. 2017 9:00 6 Jiskra Raspenava A Baník Most NH B 16:13 M. Barabáš
    24. 9. 2017 10:45 7 Jiskra Raspenava A Baník Most NH B 14:11 M. Barabáš
    1. 10. 2017 10:30 8 Jiskra Raspenava B Jiskra Raspenava A 24:14 V. Kobera
    8. 10. 2017 9:00 9 Jiskra Raspenava B Baník Most NH B 24:16 Hille
    8. 10. 2017 10:45 10 Jiskra Raspenava B Baník Most NH B 21:10 Hille
    15. 10. 2017 12:00 11 Baník Most NH B KNH Chomutov 28:16 Klas
    22. 10. 2017 10:30 12 KNH Chomutov Baník Most NH B 22:24 Škabrada

    Jarní část ročníku 2016/2017

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    15.4.2017 9:00 36 Jiskra Raspenava B SK Chomutov NH 16:10 Bukovský
    15.4.2017 11:00 37 Jiskra Raspenava B SK Chomutov NH 17:12 Bukovský
    23.4.2017 11:30 21 Jiskra Raspenava B TJ Šroubárna Žatec B 16:25 Jáneš
    23.4.2017 13:15 22 Jiskra Raspenava B TJ Šroubárna Žatec B 13:18 Jáneš
    23.4.2017 10:30 23 KNH Chomutov SK Chomutov NH 12:15 Klas
    30.4.2017 10:00 24 Baník Most NH B KNH Chomutov 32:18 Kult
    30.4.2017 13:30 25 TJ Šroubárna Žatec B SK Chomutov NH 21:18 Sýkora
    14.5.2017 9:00 26 Jiskra Raspenava B KNH Chomutov 20:27 Kult
    14.5.2017 12:00 27 Jiskra Raspenava B KNH Chomutov 27:28 Josef Málek
    14.5.2017 16:00 28 Baník Most NH B SK Chomutov NH 22:12 Bukovský
    21.5.2017 13:30 29 TJ Šroubárna Žatec B Baník Most NH B 26:20 Kult
    21.5.2017 15:30 30 SK Chomutov NH KNH Chomutov 12:20 Popelka
    27.5.2017 14:00 32 Jiskra Raspenava B Baník Most NH B 16:26 Kobera
    27.5.2017 15:45 33 Jiskra Raspenava B Baník Most NH B 19:19 Kobera
    28.5.2017 10:30 31 KNH Chomutov TJ Šroubárna Žatec B 19:26 Nový
    4.6.2017 10:30 34 KNH Chomutov Baník Most NH B 13:21 Malý
    4.6.2017 15:30 35 SK Chomutov NH TJ Šroubárna Žatec B 24:21 Bukovský
    11.6.2017 14:00 38 Baník Most NH B TJ Šroubárna Žatec B 21:17 Bilohuščín
    18.6.2017 13:00 39 TJ Šroubárna Žatec B KNH Chomutov 26:16 Nový
    18.6.2017 13:30 40 SK Chomutov NH Baník Most B 12:19 Bilohuščín

    Podzimní část ročníku 2016/2017

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    11.9.2016 13:15 1 TJ Šroubárna Žatec B Jiskra Raspenava B 33:18 Smák
    11.9.2016 14:45 2 TJ Šroubárna Žatec B Jiskra Raspenava B 26:15 Smák
    4.9.2016 10:30 3 KNH Chomutov SK Chomutov NH 10:0 k Klas
    11.9.2016 10:00 4 TJ Šroubárna Žatec B SK Chomutov NH 19:19 Smák
    11.9.2016 9:00 5 Baník Most NH B KNH Chomutov 21:18 Bukovský
    18.9.2016 10:30 6 KNH Chomutov Jiskra Raspenava B 20:9 Klas
    18.9.2016 12:00 7 KNH Chomutov Jiskra Raspenava B 15:15 Klas
    18.9.2016 8:45 8 SK Chomutov NH Baník Most NH B 13:13 Bukovský
    25.9.2016 8:30 9 TJ Šroubárna Žatec B Baník Most NH B 24:28 Kult
    14.4.2017 14:00 10 Jiskra Raspenava B SK Chomutov NH 16:11 Bukovský
    14.4.2017 17:00 11 Jiskra Raspenava B SK Chomutov NH 14:9 Bukovský
    2.10.2016 10:30 12 KNH Chomutov TJ Šroubárna Žatec B 20:20 Jezbera
    9.10.2016 11:00 13 SK Chomutov NH KNH Chomutov 24:26 Fiala
    9.10.2016 13:00 14 Baník Most NH B TJ Šroubárna Žatec B 27:22 Sýkora
    16.10.2016 14:15 15 Baník Most NH B Jiskra Raspenava B 26:24 Malý
    16.10.2016 16:00 16 Baník Most NH B Jiskra Raspenava B 20:18 Malý
    16.10.2016 9:00 17 SK Chomutov NH TJ Šroubárna Žatec B 16:15 Klas
    22.10.2016 15:00 18 KNH Chomutov Baník Most NH B 18:25 Bukovský
    23.10.2016 14:00 19 Baník Most NH B SK Chomutov NH 14:13 Jezbera
    23.10.2016 12:00 20 TJ Šroubárna Žatec B KNH Chomutov 17:16 Škabrada
  • Ženy

    Jarní část ročníku 2016/2017

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    29.4.2017 9:00 110 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 18:24 Hille
    29.4.2017 10:45 111 KNH Litvínov Baník Most NH 22:14 Hille
    29.4.2017 12:00 112 Baník Most NH Jiskra Raspenava 17:10 Hille
    21.5.2017 8:00 113 KNH Litvínov Baník Most NH 20:19 Martínek
    21.5.2017 10:30 114 Baník Most NH Jiskra Raspenava 12:13 Martínek
    21.5.2017 12:00 115 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 17:19 Martínek
    11.6.2017 9:00 116 Baník Most NH Jiskra Raspenava 18:15 Škabrada
    11.6.2017 10:30 117 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 16:13 Škabrada
    11.6.2017 12:00 118 KNH Litvínov Baník Most NH 5:13 Škabrada

    Podzimní část ročníku 2016/2017

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    28.9.2016 9:30 101 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 21:21 Hille
    28.9.2016 11:00 102 Baník Most NH KNH Litvínov 16:17 Hille
    28.9.2016 12:30 103 Jiskra Raspenava Baník Most NH 12:14 Hille
    2.10.2016 15:00 104 KNH Litvínov Baník Most NH 19:19 Klas
    2.10.2016 13:30 105 Baník Most NH Jiskra Raspenava 10:0 k Klas
    2.10.2016 12:00 106 KNH Litvínov Jiskra Raspenava 10:0 k Klas
    23.10.2016 9:00 107 Baník Most NH Jiskra Raspenava 16:29 Klas
    23.10.2016 10:30 108 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 12:13 Klas
    23.10.2016 12:00 109 KNH Litvínov Baník Most NH 8:11 Klas
  • Dorostenci

    Jarní část ročníku 2017/2018

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    21. 4. 2018 8:30 225 KNH Litvínov TJ Žatec 19:29 Martínek
    21. 4. 2018 9:30 226 Baník Most NH Jiskra Raspenava 30:20 Janák
    21. 4. 2018 10:40 227 TJ Žatec Jiskra Raspenava 22:14 Martínek
    21. 4. 2018 11:40 228 Baník Most NH KNH Litvínov 26:17 Janák
    21. 4. 2018 12:50 229 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 20:16 Janák
    21. 4. 2018 13:50 230 TJ Žatec Baník Most NH 18:18 Martínek
    12. 5. 2018 8:30 231 Baník Most NH KNH Litvínov 23:8 Kult
    12. 5. 2018 9:30 232 TJ Žatec Jiskra Raspenava 29:17 Martínek
    12. 5. 2018 10:40 233 KNH Litvínov TJ Žatec 14:22 Kult
    12. 5. 2018 11:40 234 Jiskra Raspenava Baník Most NH 13:26 Martínek
    12. 5. 2018 12:50 235 TJ Žatec Baník Most NH 10:21 Kult
    12. 5. 2018 13:50 236 KNH Litvínov Jiskra Raspenava 16:16 Martínek
    26. 5. 2018 9:00 237 KNH Litvínov Baník Most NH turnaj v Mostě Kult
    26. 5. 2018 10:00 238 TJ Žatec Jiskra Raspenava -"- Kult
    26. 5. 2018 11:10 239 Baník Most NH Jiskra Raspenava -"- Kult
    26. 5. 2018 12:10 240 TJ Žatec KNH Litvínov -"- Martínek
    26. 5. 2018 13:20 241 Jiskra Raspenava KNH Litvínov -"- Martínek
    26. 5. 2018 14:20 242 Baník Most NH TJ Žatec -"- Martínek
    9. 6. 2018 9:00 243 turnaj v Litvínově
    9. 6. 2018 244 -"-
    9. 6. 2018 245 -"-
    9. 6. 2018 246 -"-
    9. 6. 2018 247 -"-
    9. 6. 2018 248 -"-

    Podzimní část ročníku 2017/2018

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    16. 9. 2017 9:00 201 Baník Most NH Jiskra Raspenava 13:4 Bukovský
    16. 9. 2017 10:00 202 TJ Žatec KNH Litvínov 10:0 kont. Bukovský
    16. 9. 2017 11:15 203 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 10:0 kont. Bukovský
    16. 9. 2017 12:15 204 TJ Žatec Baník Most NH 10:12 Bukovský
    16. 9. 2017 13:30 205 KNH Litvínov Baník Most NH 0:10 kont. R. Kobera
    16. 9. 2017 14:30 206 Jiskra Raspenava TJ Žatec 8:16 R. Kobera
    28. 9. 2017 8:30 207 Baník Most NH Jiskra Raspenava 23:13 R. Kobera
    28. 9. 2017 9:30 208 TJ Žatec KNH Litvínov 23:18 Josef Málek
    28. 9. 2017 10:45 209 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 18:16 R. Kobera
    28. 9. 2017 11:45 210 TJ Žatec Baník Most NH 11:22 Josef Málek
    28. 9. 2017 13:00 211 KNH Litvínov Baník Most NH 13:28 Hille
    28. 9. 2017 14:00 212 Jiskra Raspenava TJ Žatec 16:22 Hille
    7. 10. 2017 9:00 213 Baník Most NH KNH Litvínov 16:10 Martínek
    7. 10. 2017 10:00 214 TJ Žatec Jiskra Raspenava 14:9 Martínek
    7. 10. 2017 11:15 215 KNH Litvínov Jiskra Raspenava 9:9 Bukovský
    7. 10. 2017 12:15 216 TJ Žatec Baník Most NH 13:9 Martínek
    7. 10. 2017 13:30 217 Jiskra Raspenava Baník Most NH 10:15 Bukovský
    7. 10. 2017 14:30 218 KNH Litvínov TJ Žatec 10:25 Bukovský
    21. 10. 2017 9:00 219 KNH Litvínov Baník Most NH 9:17 Bukovský
    21. 10. 2017 10:00 220 Jiskra Raspenava TJ Žatec 0:10 kont. Bukovský
    21. 10. 2017 11:15 221 Baník Most NH TJ Žatec 23:14 Smák
    21. 10. 2017 12:15 222 Jiskra Raspenava KNH Litvínov 0:10 kont. Smák
    21. 10. 2017 13:30 223 TJ Žatec KNH Litvínov 30:15 Bukovský
    21. 10. 2017 14:30 224 Baník Most NH Jiskra Raspenava 10:0 kont. Smák

    Jarní část ročníku 2016/2017

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    22.4.2017 8:00 210 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 22:27 Martínek
    22.4.2017 9:45 211 Baník Most NH Jiskra Raspenava 24:12 Martínek
    22.4.2017 11:00 212 Jiskra Raspenava TJ Šroubárna Žatec 23:28 Martínek
    27.5.2017 9:00 213 Jiskra Raspenava Baník Most NH 16:25 Hille
    27.5.2017 10:30 214 Baník Most NH TJ Šroubárna Žatec 22:20 Hille
    27.5.2017 12:00 215 TJ Šroubárna Žatec Jiskra Raspenava 41:18 Hille
    10.6.2017 8:00 207 Baník Most NH TJ Šroubárna Žatec 16:13 Kult
    10.6.2017 9:30 208 TJ Šroubárna Žatec Jiskra Raspenava 30:17 Kult
    10.6.2017 11:00 209 Jiskra Raspenava Baník Most NH 9:26 Kult

    Podzimní část ročníku 2016/2017

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    10.9.2016 8:00 201 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 17:17 Škabrada
    10.9.2016 9:30 202 Baník Most NH Jiskra Raspenava 25:14 Škabrada
    10.9.2016 11:00 203 Jiskra Raspenava TJ Šroubárna Žatec 7:22 Škabrada
    24.9.2016 9:00 204 Jiskra Raspenava Baník Most NH 20:15 Hille
    24.9.2016 10:30 205 Baník Most NH TJ Šroubárna Žatec 24:25 Jan Málek
    24.9.2016 12:30 206 TJ Šroubárna Žatec Jiskra Raspenava 29:19 Hille
    15.10.2016 8:00 207 Baník Most NH Jiskra Raspenava 26:19 Bukovský
    15.10.2016 9:30 208 Jiskra Raspenava TJ Šroubárna Žatec 16:20 Bukovský
    15.10.2016 11:00 209 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 12:26 Bukovský
  • Dorostenky

    Jarní část ročníku 2017/2018

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    15. 4. 2018 10:00 313 TJ Žatec Baník Most NH 20:4 Malý
    21. 4. 2018 16:00 314 KNH Litvínov TJ Žatec 12:12 Škabrada
    22. 4. 2018 13:00 315 Baník Most NH KNH Litvínov 4:15 Kult
    12. 5. 2018 15:00 316 SK Chomutov NH Baník Most NH 18:12 Klas
    12. 5. 2018 13:00 317 TJ Žatec KNH Litvínov 13:7 Škabrada
    13. 5. 2018 12:45 318 KNH Litvínov SK Chomutov NH 12:16 Klas
    20. 5. 2018 12:45 319 KNH Litvínov Baník Most NH 14:12 Kult
    20. 5. 2018 13:00 320 SK Chomutov NH TJ Žatec 12:14 Klas
    27. 5. 2018 8:30 321 TJ Žatec SK Chomutov NH 19:11 Škabrada
    3. 6. 2018 14:00 322 Baník Most NH SK Chomutov NH Klas
    10. 6. 2018 10:00 323 Baník Most NH TJ Žatec
    10. 6. 2018 13:00 324 SK Chomutov NH KNH Litvínov

    Podzimní část ročníku 2017/2018

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    3. 9. 2017 13:00 301 TJ Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 13:14 Nový
    10. 9. 2017 17:00 302 SK Chomutov NH Baník Most NH 26:14 Jíra
    10. 9. 2017 12:30 303 KNH Litvínov TJ Šroubárna Žatec 8:15 Kult
    17. 9. 2017 15:30 305 SK Chomutov NH KNH Litvínov 19:19 Klas
    24. 9. 2017 13:00 306 Baník Most NH TJ Šroubárna Žatec 9:17 Martínek
    1. 10. 2017 10:00 307 Baník Most NH KNH Litvínov 16:14 Klas
    1. 10. 2017 17:15 308 SK Chomutov NH TJ Šroubárna Žatec 14:17 Škabrada
    7. 10. 2017 11:30 309 TJ Šroubárna Žatec KNH Litvínov 16:9 Doležal
    15. 10. 2017 12:30 310 KNH Litvínov SK Chomutov NH 13:14 Klas
    15. 10. 2017 14:30 311 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 17:5 Škabrada
    21.10.2017 10:00 304 KNH Litvínov Baník Most NH 19:6 Martínek
    22. 10. 2017 10:00 312 Baník Most NH SK Chomutov NH 12:15 Klas

    Jarní část ročníku 2016/2017

    DATUMČASČ.UTKÁNÍDOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    15.4.2017 10:30 316 Baník Most NH TJ Šroubárna Žatec 8:9 Klas
    21.4.2017 17:00 314 TJ Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 21:14 Bukovský
    30.4.2017 15:30 315 SK Chomutov NH KNH Litvínov 18:11 Nový
    13.5.2017 16:00 317 Baník Most NH SK Chomutov NH 14:20 Bilohuščín
    13.5.2017 10:30 318 KNH Litvínov TJ Šroubárna Žatec 14:10 Bilohuščín
    21.5.2017 17:00 319 SK Chomutov NH TJ Šroubárna Žatec 4:25 Nový
    27.5.2017 9:30 313 KNH Litvínov Baník Most NH 11:11 Martínek
    28.5.2017 16:30 320 Baník Most NH KNH Litvínov 18:25 Martínek
    4.6.2017 14:00 321 KNH Litvínov SK Chomutov NH 13:11 Klas
    4.6.2017 13:00 322 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 10:0 k Martínek
    10.6.2017 15:30 323 SK Chomutov NH Baník Most NH 16:12 Bukovský
    10.6.2017 14:00 324 TJ Šroubárna Žatec KNH Litvínov 22:12 Sýkora

    Podzimní část ročníku 2016/2017

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    10.9.2016 14:00 301 TJ Šroubárna Žatec SK Chomutov NH 14:15 Kult
    18.9.2016 13:00 303 SK Chomutov NH KNH Litvínov 8:14 Sýkora
    18.9.2016 10:30 304 Baník Most NH TJ Šroubárna Žatec 9:16 Fiala
    24.9.2016 10:00 305 KNH Litvínov SK Chomutov NH 22:21 Malý
    24.9.2016 13:30 306 TJ Šroubárna Žatec Baník Most NH 22:12 Malý
    1.10.2016 10:00 307 KNH Litvínov TJ Šroubárna Žatec 17:19 Kult
    1.10.2016 16:00 308 Baník Most NH SK Chomutov NH 14:15 Kult
    2.10.2016 10:30 302 Baník Most NH KNH Litvínov 28:13 Klas
    9.10.2016 12:00 309 TJ Šroubárna Žatec KNH Litvínov 16:9 Klas
    9.10.2016 9:30 310 SK Chomutov NH Baník Most NH 27:14 Fiala
    15.10.2016 14:00 311 SK Chomutov NH TJ Šroubárna Žatec 19:16 Klas
    15.10.2016 14:00 312 Baník Most NH KNH Litvínov 22:25 Fiala
  • Starší žáci

    hraje se turnajově každý s každým

    Výsledky a termíny turnajů v sezóně 2017/2018:

    9. 9. 2017, pořadatel – KNH Chomutov

    1) KNH Chomutov – Žatec 11:14
    2) KNH Chomutov – Litvínov 13:14
    3) KNH Chomutov - Most 9:23
    4) Žatec – Most 10:15
    5) Žatec – Litvínov 7:12
    6) Most - Litvínov 10:6

    23. 9. 2017, pořadatel – Most

    1) KNH Chomutov – Žatec 14:19
    2) KNH Chomutov – Litvínov 10:13
    3) KNH Chomutov - Most 17:16
    4) Žatec – Most 13:12
    5) Žatec – Litvínov 16:7
    6) Most - Litvínov 6:7

    14. 10. 2017, pořadatel – Litvínov

    1) KNH Chomutov – Žatec 16:11
    2) KNH Chomutov – Litvínov 12:12
    3) KNH Chomutov - Most 18:14
    4) Žatec – Most 14:4
    5) Žatec – Litvínov 12:8
    6) Most - Litvínov 2:11

    28. 10. 2017, pořadatel – Žatec

    1) KNH Chomutov – Žatec 20:17
    2) KNH Chomutov – Litvínov 12:8
    3) KNH Chomutov - Most 13:9
    4) Žatec – Most 17:10
    5) Žatec – Litvínov 10:7
    6) Most - Litvínov 7:13

    14. 4. 2018, pořadatel – Baník Most NH

    28. 4. 2018, pořadatel – KNH Litvínov

    19. 5. 2018, pořadatel – TJ Žatec

    2. 6. 2018, pořadatel – KNH Chomutov (hřiště v Louce)

    1) KNH Chomutov – Žatec 20:17
    2) KNH Chomutov – Litvínov 12:8
    3) KNH Chomutov - Most 13:9
    4) Žatec – Most 17:10
    5) Žatec – Litvínov 10:7
    6) Most - Litvínov 7:13

    Výsledky a termíny turnajů 2016/2017:

    3.9.2016, pořadatel – KNH  Chomutov

    1) Litvínov – Chomutov 17:8
    2) Litvínov – Žatec 16:6
    3) Litvínov – Most 23:5
    4) Most – Žatec 15:13
    5) Most – Chomutov 15:13
    6) Chomutov – Žatec 11:16

    17.9.2016, pořadatel – Most

    1) Litvínov – Chomutov 20 : 6
    2) Litvínov – Žatec 9 : 9
    3) Litvínov – Most 9 : 4
    4) Most – Žatec 9 : 10
    5) Most – Chomutov 8 : 7
    6) Chomutov – Žatec 7 : 11

    8.10.2016, pořadatel – Litvínov

    1) Litvínov – Chomutov 15 : 7
    2) Litvínov – Žatec 12 : 12
    3) Litvínov – Most 16 : 9
    4) Most – Žatec 9 : 6
    5) Most – Chomutov 14 : 14
    6) Chomutov – Žatec 12 : 11

    22.10.2016, pořadatel – Žatec

    1) Litvínov – Chomutov 22 : 5
    2) Litvínov – Žatec 13 : 12
    3) Litvínov – Most 16 : 4
    4) Most – Žatec 10 : 14
    5) Most – Chomutov 8 : 14
    6) Chomutov – Žatec 10 : 16

    14.4.2017, pořadatel – Litvínov

    1) Litvínov – Chomutov 19 : 9
    2) Litvínov – Žatec 16 : 9
    3) Litvínov – Most 18 : 16
    4) Most – Žatec 17 : 17
    5) Most – Chomutov 19 : 15
    6) Chomutov – Žatec 14 : 17

    29.4.2017, pořadatel – Most

    1) Litvínov – Chomutov 22 : 8
    2) Litvínov – Žatec 14 : 11
    3) Litvínov – Most 14 : 13
    4) Most – Žatec 17 : 14
    5) Most – Chomutov 14 : 15
    6) Chomutov – Žatec 11 : 9

    20.5.2017, pořadatel – Žatec

    1) Litvínov – Chomutov 12 : 11
    2) Litvínov – Žatec 19 : 19
    3) Litvínov – Most 7 : 14
    4) Most – Žatec 18 : 21
    5) Most – Chomutov 15 : 7
    6) Chomutov – Žatec 12 : 23

    3.6.2017, pořadatel – Chomutov

    1) Litvínov – Chomutov 17 : 17
    2) Litvínov – Žatec 17 : 22
    3) Litvínov – Most 14 : 19
    4) Most – Žatec 13 : 17
    5) Most – Chomutov 20 : 11
    6) Chomutov – Žatec 16 : 14

    čas utkání:  2x20 minut, přestávka 10 minut,    1x time-out  na  zápas / tým

    zápisy o utkání budou použity turnajové

    rozlosování turnaje provede pořádající družstvo tak aby domácí družstvo hrálo první a poslední zápas. Začátek turnaje pokud to bude možné v 9.00

  • Starší žačky

     hrací systém:  každý s každým dvakrát ve 4.turnajích, s tím že družstva Most  „A“  a Most  „B“,   proti sobě zápasy nehrají.

    Výsledky a termíny turnajů v sezóně 2017/2018:

    9. 9. 2017, pořadatel – Raspenava

    1) Raspenava – Most 13:6
    2) Žatec – Litvínov B 13:12
    3) Most – Litvínov A 6:19
    4) Raspenava – Žatec 11:10
    5) SK Chomutov NH – Most 10:7
    6) Raspenava – Litvínov B 13:7
    7) Most – Žatec 7:13
    8) SK Chomutov NH – Litvínov A 4:11
    9) Litvínov B – Most 17:14
    10) Žatec – SK Chomutov NH 7:8
    11) Raspenava – Litvínov A 4:14
    12) SK Chomutov NH – Litvínov B 10:7
    13) Litvínov A – Žatec 9:9
    14) Raspenava – SK Chomutov NH 8:7

    23. 9. 2017, pořadatel – Raspenava

    1) Raspenava – Most 11:5
    2) Žatec – Litvínov 7:4
    3) Most – Litvínov A 6:15
    4) Raspenava – Žatec 10:13
    5) SK Chomutov NH – Most 2:4
    6) Raspenava – Litvínov B 13:8
    7) Most – Žatec 4:13
    8) SK Chomutov NH – Litvínov A 5:12
    9) Litvínov B – Most 10:4
    10) Žatec – SK Chomutov NH 3:7
    11) Raspenava – Litvínov A 6:7
    12) SK Chomutov NH – Litvínov B 4:3
    13) Litvínov A – Žatec 12:9
    14) Raspenava – SK Chomutov NH 5:5

    14. 10. 2017, pořadatel – SK Chomutov NH

    1) Raspenava – Most 12:6
    2) Žatec – Litvínov B 10:6
    3) Most – Litvínov A 2:18
    4) Raspenava – Žatec 11:12
    5) SK Chomutov NH – Most 9:6
    6) Raspenava – Litvínov B 9:7
    7) Most – Žatec 9:14
    8) SK Chomutov NH – Litvínov A 5:12
    9) Litvínov B – Most 7:9
    10) Žatec – SK Chomutov NH 5:8
    11) Raspenava – Litvínov A 2:14
    12) SK Chomutov NH – Litvínov B 7:4
    13) Litvínov A – Žatec 18:5
    14) Raspenava – SK Chomutov NH 12:9

    28. 10. 2017, pořadatel – Litvínov

    1) Raspenava – Most 12:10
    2) Žatec – Litvínov B 6:7
    3) Most – Litvínov A 4:13
    4) Raspenava – Žatec 10:7
    5) SK Chomutov NH – Most 10:4
    6) Raspenava – Litvínov B 9:3
    7) Most – Žatec 9:10
    8) SK Chomutov NH – Litvínov A 4:11
    9) Litvínov B – Most 10:10
    10) Žatec – SK Chomutov NH 8:6
    11) Raspenava – Litvínov A 8:14
    12) SK Chomutov NH – Litvínov B 10:4
    13) Litvínov A – Žatec 16:7
    14) Raspenava – SK Chomutov NH 13:8

    14. 4. 2018, pořadatel – KNH Litvínov

    28. 4. 2018, pořadatel – TJ Žatec

    19. 5. 2018, pořadatel – Baník Most NH

    2. 6. 2018, pořadatel – KNH Litvínov

    Výsledky a termíny turnajů 2016/2017:

    3.9.2016 pořadatel – Žatec

    1) Most „B“   -   Litvínov 7:18
    2) Most „A“   -   Žatec 9:15
    3) Chomutov  -   Litvínov 10:24
    4) Raspenava -   Most „A“ 10:10
    5) Litvínov    -   Žatec 25:15
    6) Chomutov  -   Most „B“ 14:11
    7) Žatec  -  Raspenava 20:10

    17.9.2016 pořadatel – Raspenava

    1) Most „B“   -   Raspenava 15:10
    2) Most „A“   -   Chomutov 13:7
    3) Raspenava  -  Litvínov 8:22
    4) Žatec    -   Chomutov 22:11
    5) Most „A“   -  Litvínov 7:15
    6) Žatec    -    Most „B“ 20:10
    7) Chomutov -   Raspenava 18:23

    8.10.2016 pořadatel – SK Chomutov

    1) Chomutov – Litvínov 4 : 17
    2) Most „B“ - Žatec 11 : 20
    3) Most „A“ - Litvínov 4 : 14
    4) Chomutov – Žatec 14 : 21
    5) Most „B“ – Raspenava 10 : 15
    6) Žatec – Most „A“ 18 : 7
    7) Raspenava – Chomutov 14 :9

    22.10.2016 pořadatel – Most

    1) Most „B“ – Litvínov 4 : 20
    2) Most „A“ - Raspenava 14 : 8
    3) Litvínov - Žatec 17 : 22
    4) Most „B“ - Chomutov 13 : 13
    5) Žatec – Raspenava 30 : 11
    6) Most „A“ - Chomutov 16 : 11
    7) Raspenava – Litvínov 5 :22

    14.4.2017 pořadatel – Most

    1) Most – Litvínov 5 : 10
    2) Litvínov - Raspenava 16 : 12
    3) Litvínov - Žatec 9 : 12
    4) Litvínov - Chomutov 18 : 7
    5) Žatec – Raspenava 23 : 10
    6) Žatec - Chomutov 22 : 9
    7) Žatec – Most 12 :6
    8) Most – Raspenava 15 : 9
    9) Most – Chomutov 12 : 12
    10) Chomutov – Raspenava 7 : 11

    29.4.2017, pořadatel – Žatec

    1) Most – Litvínov 7 : 13
    2) Litvínov - Raspenava 16 : 4
    3) Litvínov - Žatec 15 : 8
    4) Litvínov - Chomutov 14 : 6
    5) Žatec – Raspenava 21 : 8
    6) Žatec - Chomutov 22 : 15
    7) Žatec – Most 17 : 11
    8) Most – Raspenava 9 : 8
    9) Most – Chomutov 7 : 14
    10) Chomutov – Raspenava 9 : 3

    20.5.2017, pořadatel – Litvínov

    1) Most – Litvínov 5 : 9
    2) Litvínov - Raspenava 22 : 2
    3) Litvínov - Žatec 17 : 7
    4) Litvínov - Chomutov 14 : 6
    5) Žatec – Raspenava 14 : 14
    6) Žatec - Chomutov 12 : 14
    7) Žatec – Most 14 : 7
    8) Most – Raspenava 13 : 14
    9) Most – Chomutov 6 : 10
    10) Chomutov – Raspenava 8 : 9

    3.6.2017, pořadatel – Raspenava

    1) Most – Litvínov 5 : 15
    2) Litvínov - Raspenava 13 : 10
    3) Litvínov - Žatec 11 : 14
    4) Litvínov - Chomutov 10 : 0 k
    5) Žatec – Raspenava 16 : 14
    6) Žatec - Chomutov 10 : 0 k
    7) Žatec – Most 21 : 6
    8) Most – Raspenava 8 : 18
    9) Most – Chomutov 10 : 0 k
    10) Chomutov – Raspenava 0 : 10 k

    čas utkání:  2x25 minut, přestávka 10 minut,    1x time-out  na  zápas / tým

    zápisy o utkání budou použity turnajové

    rozlosování turnaje bude provedeno dodatečně . Začátek turnaje pokud to bude možné v 9.00

  • Mladší žáci

    hraje se turnajově každý s každým dvakrát na jednom turnaji

    Výsledky a termíny turnajů v sezóně 2017/2018:

    16. 9. 2017, pořadatel – Žatec

    1) Žatec „A“ – Žatec „B“ 18:1
    2) Žatec „A“ – Most 14:3
    3) Žatec „B“ – Most 6:18

    30. 9. 2017, pořadatel – KNH Chomutov

    1) Žatec „A“ – Žatec „B“ 19:2
    2) Žatec „A“ – Most 20:6
    3) Žatec „B“ – Most 2:8

    7. 10. 2017, pořadatel – Most

    1) Žatec „A“ – Žatec „B“ 21:1
    2) Žatec „A“ – Most 15:1
    3) Žatec „B“ – Most 6:13

    21. 10. 2017, pořadatel – KNH Chomutov

    1) Žatec „A“ – Žatec „B“ 19:2
    2,Žatec „A“ – Most 22:7 
    3,Žatec „B“ – Most 12:8

    21. 4. 2018, pořadatel – KNH Chomutov (hřiště v Louce)

    12. 5. 2018, pořadatel – Baník Most NH

    26. 5. 2018, pořadatel – KNH Chomutov (hřiště v Louce)

    9. 6. 2018, pořadatel – TJ Žatec

    Výsledky a termíny turnajů v sezóně 2016/2017:

    Pozn.: Družstvo KNH Chomutov hraje mimo soutěž.

    10.9.2016, pořadatel – Most

    1) Žatec „A“ – Most 4 : 7
    2) Most – Žatec „B“ 10 : 2
    3) Žatec „A“ – Žatec „B“ 16 : 2
    4) Žatec „A“ – Most 4 : 5
    5) Most – Žatec „B“ 11 : 4
    6) Žatec „B“ - Žatec „A“ 0 :11

    24.9.2016, pořadatel – Žatec

    1) Žatec „A“ – Most 9 : 7
    2) Most – Žatec „B“ 7 : 2
    3) Žatec „A“ – Žatec „B“ 10 : 0
    4) Žatec „A“ – Most 8 : 9
    5) Most – Žatec „B“ 12 : 3
    6) Žatec „B“ - Žatec „A“ 1 : 12

    1.10.2016, pořadatel – Most

    1) Žatec „A“ – Most 5 : 7
    2) Most – Žatec „B“ 5 : 7
    3) Žatec „A“ – Žatec „B“ 17 : 2
    4) Žatec „A“ – Most 6 : 5
    5) Most – Žatec „B“ 6 : 3
    6) Žatec „B“ - Žatec „A“ 0 : 15

    15.10.2016, pořadatel – Žatec

    1) Žatec „A“ – Most 12 : 6
    2) Most – Žatec „B“ 10 : 0
    3) Žatec „A“ – Žatec „B“ 10 : 0
    4) Žatec „A“ – Most 8 : 1
    5) Most – Žatec „B“ 10 : 0
    6) Žatec „B“ - Žatec „A“ 0 : 10

    22.4.2017, pořadatel – Žatec

    1) Chomutov – Žatec „A“ 18 : 18
    2) Chomutov – Žatec „B“ 22 : 7
    3) Chomutov - Most 21 : 12
    4) Žatec „A“ – Most 20 : 10
    5) Most – Žatec „B“ 20 : 10

    13.5.2017, pořadatel – KNH Chomutov

    1) Chomutov – Žatec „A“ 6 : 13
    2) Chomutov – Žatec „B“ 28 : 8
    3) Chomutov - Most 24 : 10
    4) Žatec „A“ – Most 14 : 6
    5) Most – Žatec „B“ 17 : 10

    27.5.2017, pořadatel – Most

    1) Chomutov – Žatec „A“ 4 : 15
    2) Chomutov – Žatec „B“ 29 : 12
    3) Chomutov - Most 13 : 26
    4) Žatec „A“ – Most 17 : 8
    5) Most – Žatec „B“ 19 : 13

    10.6.2017, pořadatel – KNH Chomutov

    1) Chomutov – Žatec „A“ 5 : 13
    2) Chomutov – Žatec „B“ 16: 11
    3) Chomutov - Most 16 : 15
    4) Žatec „A“ – Most 5 : 9
    5) Most – Žatec „B“ 4 : 4

    čas utkání:  2x20 minut, přestávka 10 minut,  1x time-out na zápas/ tým

    zápisy o utkání budou použit na jeden zápas, soupiska se vede po druhém turnaji

    rozlosování turnaje provede pořádající družstvo tak aby domácí družstvo hrálo první a poslední zápas. Začátek turnaje pokud to bude možné v 9.00.

  • Mladší žačky

    hraje se turnajově každý s každým  dvakrát na jednom turnaji

    Výsledky a termíny turnajů v sezóně 2017/2018:

    16. 9. 2017, pořadatel – SK NH Louka

    1) Žatec – Louka 4:1
    2) Žatec – Most 5:3
    3) Žatec – Litvínov 9:1
    4) Žatec – Raspenava 5:5
    5) Louka – Most 2:2
    6) Louka – Litvínov 1:4
    7) Louka – Raspenava 1:8
    8) Most – Litvínov 6:6
    9) Most – Raspenava 4:9
    10) Litvínov – Raspenava 8:8  

    30. 9. 2017, pořadatel – Jiskra Raspenava

    1) Žatec – Louka 8:4
    2) Žatec – Most 16:8
    3) Žatec – Litvínov 9:8
    4) Žatec – Raspenava 8:6
    5) Louka – Most 8:3
    6) Louka – Litvínov 4:2
    7) Louka – Raspenava 5:7
    8) Most – Litvínov 4:7
    9) Most – Raspenava 5:5
    10) Litvínov – Raspenava 3:8

    7. 10. 2017, pořadatel – Jiskra Raspenava

    1) Žatec – Louka 2:2
    2) Žatec – Most 10:4
    3) Žatec – Litvínov 8:3
    4) Žatec - Raspenava 5:4
    5) Louka – Most 5:1
    6) Louka – Litvínov 6:3
    7) Louka - Raspenava 5:4
    8) Most - Litvínov 2:8
    9) Most - Raspenava 1:2
    10) Litvínov - Raspenava 2:5

    21. 10. 2017, pořadatel – TJ Žatec

    1) Žatec – Louka 7:4
    2) Žatec – Most 7:4
    3) Žatec – Litvínov 14:5
    4) Žatec - Raspenava 9:9
    5) Louka – Most 4:1
    6) Louka – Litvínov 6:0
    7) Louka - Raspenava 3:4
    8) Most - Litvínov 5:5
    9) Most - Raspenava 2:7
    10) Litvínov - Raspenava 5:8

    21. 4. 2018, pořadatel – KNH Litvínov

    12. 5. 2018, pořadatel – SK NH Louka

    26. 5. 2018, pořadatel – TJ Žatec

    9. 6. 2018, pořadatel – Baník Most NH

    Výsledky a termíny turnajů v sezóně 2016/2017:

    Pozn.: Družstvo Litvínov „B“ hraje mimo soutěž

    10.9.2016, pořadatel – Litvínov

    1) Litvínov – Most 7 : 8
    2) Litvínov – Žatec 6 : 5
    3) Most – Žatec 10 : 7
    4) Litvínov – Most 12 : 12
    5) Litvínov – Žatec 12 : 7
    6) Most - Žatec 16 : 8

    24.9.2016, pořadatel – Most

    1) Litvínov – Most 16 : 10
    2) Litvínov – Žatec 14 : 9
    3) Most – Žatec 12 : 3
    4) Litvínov – Most 14 : 13
    5) Litvínov – Žatec 5 : 5
    6) Most - Žatec 11 : 10

    1.10.2016, pořadatel – Žatec

    1) Litvínov – Most 8 : 9
    2) Litvínov – Žatec 11 : 5
    3) Most – Žatec 8 : 6
    4) Litvínov – Most 11 : 1
    5) Litvínov – Žatec 8 : 8
    6) Most - Žatec 5 : 5

    15.10.2016, pořadatel – Litvínov

    1) Litvínov – Most 9: 9
    2) Litvínov – Žatec 8 : 5
    3) Most – Žatec 11 : 10
    4) Litvínov – Most 11 : 9
    5) Litvínov – Žatec 13 : 6
    6) Most - Žatec 9 : 12

    22.4.2017, pořadatel – Litvínov

    1) Litvínov „A“ - Most 6 : 11
    2) Litvínov „A“ - Žatec 5 : 9
    3) Litvínov „B“ - Most 10 : 10
    4) Litvínov „B“ – Žatec 5 : 13
    5) Most - Žatec 13 : 4

    13.5.2017, pořadatel – Most

    1) Litvínov „A“ - Most 21 : 6
    2) Litvínov „A“ - Žatec 23 : 5
    3) Litvínov „B“ - Most 12 : 18
    4) Litvínov „B“ – Žatec 15 : 24
    5) Most - Žatec 20 : 19

    27.5.2017, pořadatel – Žatec

    1) Litvínov „A“ - Most 12 : 20
    2) Litvínov „A“ - Žatec 8 : 14
    3) Litvínov „B“ - Most 9 : 18
    4) Litvínov „B“ – Žatec 17 : 18
    5) Most - Žatec 9 : 19

    10.6.2017, pořadatel – Litvínov

    1) Litvínov „A“ - Most 23 : 5
    2) Litvínov „A“ - Žatec 23 : 4
    3) Litvínov „B“ - Most 4 : 32
    4) Litvínov „B“ – Žatec 14 : 22
    5) Most - Žatec 5 : 14

    čas utkání:  2x20 minut, přestávka 10 minut,    1x time-out  na  zápas / tým

    zápisy o utkání budou použity turnajové

    rozlosování turnaje provede pořádající družstvo tak aby domácí družstvo hrálo první a poslední zápas. Začátek turnaje pokud to bude možné v 9.00