Výsledky OP

  • Muži

    PODZIMNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    1.9.2013 9:00 1 Most B Chomutov 13:21 (7:11) Bukovský
    1.9.2013 11:30 2 Litvínov Klášterec 26:24 (13:10) Jezbera
    8.9.2013 10:00 3 Klášterec Raspenava B 12:11 (5:5) Jezbera
    8.9.2013 11:30 4 Klášterec Raspenava B 16:17 (8:9) Jezbera
    8.9.2013 11:30 5 Litvínov Most B 16:23 (9:10) Smák
    8.9.2013 15:00 6 Chomutov Žatec B 24:18 (15:10) Klas
    15.9.2013 10:00 7 Klášterec Žatec B 16:14 (10:6) Jezbera
    15.9.2013 10:30 8 Litvínov Chomutov 13:27 (9:15) Mixtaj
    22.9.2013 9:00 9 Raspenava B Chomutov 12:13 (5:9) Kotlář
    22.9.2013 12:00 10 Raspenava B Chomutov 10:10 (3:5) Kotlář
    22.9.2013 11:30 11 Žatec B Litvínov 10:0 kont. Jezbera
    22.9.2013 9:00 12 Klášterec Most B 20:15 (6:7) Klas
    29.9.2013 10:30 13 Litvínov Raspenava B 27:25 (14:12) Kult
    29.9.2013 14:00 14 Litvínov Raspenava B 15:30 (7:15) Klas
    29.9.2013 13:30 15 Most B Žatec B 28:17 (12:9) Smák
    29.9.2013 15:00 16 Chomutov Klášterec 23:22 (13:10) Mixtaj
    6.10.2013 13:30 17 Most B Litvínov 26:12 (10:8) Klas
    6.10.2013 13:00 18 Žatec B Klášterec 19:22 (8:12) Smák
    13.10.2013 10:15 19 Raspenava B Žatec B 18:14 (9:7) Jezbera
    13.10.2013 14:15 20 Raspenava B Žatec B 12:12 (6:6) Smák
    13.10.2013 15:00 21 Chomutov Most B 36:26 (18:12) Fiala
    13.10.2013 10:00 22 Klášterec Litvínov 22:13 (14:7) Bukovský
    20.10.2013 11:45 23 Raspenava B Most B 18:13 (11:6) Smák
    20.10.2013 15:30 24 Raspenava B Most B 24:24 (11:11) Smák
    20.10.2013 11:30 25 Litvínov Žatec B 20:14 (11:9) Jezbera
    19.10.2013 12:30 26 Klášterec Chomutov 20:20 (9:10) Bukovský
    26.10.2013 11:30 27 Žatec B Most B 15:20 (9:7) Malý
    26.10.2013 15:00 28 Chomutov Litvínov 25:25 (12:13) Sýkora
    27.10.2013 9:00 29 Most B Klášterec 21:20 (11:9) Bukovský
    27.10.2013 13:00 30 Žatec B Chomutov 15:21 (4:10) Popelka

    JARNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    13.4.2014 14:30 31 Chomutov Most B 20:14 (10:7) Klas
    13.4.2014 8:30 32 Klášterec Litvínov 22:23 (12:12) Smák
    20.4.2014 9:00 33 Raspenava B Klášterec 16:18 (6:13) Bukovský
    20.4.2014 12:00 34 Raspenava B Klášterec 27:20 (14:12) Bukovský
    20.4.2014 13:30 35 Most B Litvínov 14:14 (8:11) Klas
    20.4.2014 10:00 36 Žatec B Chomutov 19:22 (8:12) Jezbera
    27.4.2014 12:15 37 Klášterec Žatec B 21:13 (8:6) Klas
    27.4.2014 14:30 38 Chomutov Litvínov 26:19 (13:12) Sýkora
    4.5.2014 14:30 39 Chomutov Raspenava B 26:19 (12:7) Bukovský
    4.5.2014 16:00 40 Chomutov Raspenava B 26:18 (11:10) Bukovský
    4.5.2014 15:30 41 Litvínov Žatec B 20:14 (12:7) Klas
    4.5.2014 9:00 42 Most B Klášterec 23:11 (12:7) Bukovský
    10.5.2014 15:30 46 Klášterec Chomutov 15:19 (9:9) Škabrada
    11.5.2014 9:00 43 Raspenava B Litvínov 21:22 (9:12) Mixtaj
    11.5.2014 11:00 44 Raspenava B Litvínov 23:15 (11:6) Mixtaj
    11.5.2014 9:45 45 Žatec B Most B 13:14 (6:4) Kučera Marek
    18.5.2014 11:00 47 Litvínov Most B 9:15 (2:6) Smák
    18.5.2014 13:00 48 Žatec B Klášterec 10:12 (7:7) Škabrada
    25.5.2014 8:30 49 Žatec B Raspenava B 20:21 (9:9) Klas
    25.5.2014 10:15 50 Žatec B Raspenava B 17:17 (9:8) Klas
    25.5.2014 14:30 51 Most B Chomutov 20:19 (7:9) Mixtaj
    25.5.2014 11:00 52 Litvínov Klášterec 20:17 (10:9) Mixtaj
    31.5.2014 14:30 56 Chomutov Klášterec 20:22 (8:14) Klas
    1.6.2014 10:00 55 Žatec B Litvínov 21:20 (9:10) Smák
    7.6.2014 11:00 57 Most B Žatec B 18:18 Bukovský
    7.6.2014 15:00 58 Litvínov Chomutov 9:10 (5:4) Bukovský
    8.6.2014 12:15 59 Klášterec Most B 20:17 (13:10) Klas
    8.6.2014 14:30 60 Chomutov Žatec B 23:17 Škabrada
    8.6.2014 9:00 53 Most B Raspenava B 23:20 Klas
    8.6.2014 11:45 54 Most B Raspenava B 20:16 Klas
  • Ženy

    PODZIMNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    1.9.2013 12:00 101 Most Louka 17:9 (10:5) Klas
    14.9.2013 15:45 103 Chomutov Louka 13:8 (7:5) Klas
    21.9.2013 10:30 104 Raspenava Louka 18:15 (9:9) Bukovský
    21.9.2013 13:30 109 Raspenava Louka 26:15 (15:11) Malý
    22.9.2013 11:00 105 Most Chomutov 13:6 (6:2) Mixtaj
    6.10.2013 12:15 102 Chomutov Raspenava 7:16 (6:6) Fiala
    6.10.2013 14:00 108 Chomutov Raspenava 9:26 (4:13) Fiala
    6.10.2013 9:30 107 Louka Most 8:16 (5:9) Smák
    20.10.2013 9:30 110 Louka Chomutov 16:10 Klas
    26.10.2013 13:00 111 Chomutov Most 6:19 (4:8) Jezbera
    27.10.2013 12:00 106 Most Raspenava 5:15 (2:5) Smák
    27.10.2013 14:50 112 Most Raspenava 14:19 (7:8) Smák

    JARNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    13.4.2014 11:00 121 Louka Most 12:17 Smák
    13.4.2014 12:15 122 SK Chomutov KNH Chomutov 9:19 Klas
    19.4.2014 11:00 123 Louka SK Chomutov 14:20 Kučera Mar.
    20.4.2014 10:30 124 Most KNH Chomutov 5:16 Klas
    27.4.2014 16:30 125 KNH Chomutov Louka 23:14 Sýkora
    4.5.2014 10:00 126 Louka Raspenava 9:23 Smák
    4.5.2014 12:00 127 Louka Raspenava 12:28 Smák
    4.5.2014 14:00 128 Most SK Chomutov 11:12 Sýkora
    10.5.2014 11:00 137 Louka KNH Chomutov 13:19 Škabrada
    11.5.2014 13:45 134 SK Chomutov Louka 18:21 Klas
    18.5.2014 9:00 131 Raspenava SK Chomutov 18:11 Málek Josef
    18.5.2014 12:00 132 Raspenava SK Chomutov 17:7 Málek Josef
    18.5.2014 11:00 133 Most Louka 11:10 Mixtaj
    25.5.2104 16:30 135 KNH Chomutov Most 14:15 Kult
    31.5.2014 16:30 140 KNH Chomutov SK Chomutov 19:4 Klas
    1.6.2014 9:00 138 Raspenava Most 26:13 Kobera R.
    1.6.2014 11:00 139 Raspenava Most 14:11 Kobera R.
    7.6.2104 13:00 129 Raspenava KNH Chomutov 18:14 Málek Jos.
    7.6.2014 15:00 130 Raspenava KNH Chomutov 13:20 Málek Jos.
    8.6.2014 8:30 136 SK Chomutov Most 14:18 Jezbera
  • Dorostenci

    PODZIMNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČas Č. utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
        8.9.2013 10:00 201 Litvínov Most 10:19 (4:11) Smák
      22.9.2013 8:15 202 Žatec Litvínov 10:0 kont. Jezbera
      29.9.2013 9:00 203 Litvínov Raspenava 19:24 (10:11) Kult
      29.9.2013 12:15 204 Litvínov Raspenava 20:19 (9:11) Klas
      29.9.2013 9:00 205 Most Žatec 20:17 (11:9) Smák
      6.10.2013 9:00 206 Most Litvínov 18:14 (7:4) Klas
    13.10.2013 11:30 207 Raspenava Žatec 13:19 (4:9) Smák
    13.10.2013 15:15 208 Raspenava Žatec 16:18 (6:8) Jezbera
    20.10.2013 14:15 209 Raspenava Most 14:20 (7:9) Smák
    20.10.2013 16:15 210 Raspenava Most 18:23 (5:7) Kučera Marek
    20.10.2013 10:00 211 Litvínov Žatec 14:15 (7:8) Jezbera
    26.10.2013 9:30 212 Žatec Most 20:20 (10:10) Malý

    JARNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČas Č. utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
       13.4.2014 8:15 237 Žatec Raspenava 16:16 Jezbera
      13.4.2014 14:30 238 Žatec Raspenava 21:21 Jezbera
      11.5.2014 8:15 235 Žatec Most 5:7 Smák
      7.6.2014 9:30 242 Most Žatec 19:16 Bukovský
    8.6.2014 14:15 239 Most Raspenava 10:0 kont. Kult
    8.6.2014 16:45 240 Most Raspenava 10:0 kont. Kult

    Družstvo KNH Litvínov se odhlásilo ze soutěže.

  • Dorostenky

    PODZIMNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    31.8.2013 10:00 318 Raspenava Chomutov 29:23 (16:12) Kobera R.
    31.8.2013 11:45 319 Raspenava Chomutov 31:15 (17:9) Kobera R.
    31.8.2013 10:00 302 Žatec Louka 20:16 (6:7) Kult
    14.9.2013 10:00 305 Žatec Chomutov 29:23 (17:14) Janák
    20.10.2013 13:15 330 Louka Most B 16:13 Kučera Mir.
    20.10.2013 11:15 307 Louka Most B 15:10 Kučera Mir.
    21.9.2013 9:00 308 Raspenava Louka 15:11 (10:7) Bukovský
    21.9.2013 12:00 309 Raspenava Louka 12:7 (1:2) Malý
    22.9.2013 12:45 310 Žatec Most A 22:28 (9:13) Klas
    22.9.2013 15:45 311 Žatec Most B 10:0 kont. Klas
    28.9.2013 15:45 304 Chomutov Most B 21:21 (9:7) Kučera Mir.
    29.9.2013 12:00 313 Chomutov Žatec 22:22 (13:11) Kučera Marek
    29.9.2013 12:00 314 Most B Raspenava 0:10 kont. Mixtaj
    29.9.2013 15:00 315 Most B Raspenava 0:10 kont. Fiala
    3.10.2013 17:00 316 Most B Most A 7:17 (4:9) Jezbera
    30.9.2013 16:45 301 Most B Most A 5:14 (2:7) Jezbera
    5.10.2013 9:30 317 Louka Žatec 19:18 Klas
    6.10.2013 8:30 303 Chomutov Most A 13:24 (8:13) Kučera Mir.
    6.10.2013 12:00 320 Most A Žatec 28:15 (16:8) Kučera Marek
    6.10.2013 15:00 321 Most B Žatec 24:18 (8:8) Kučera Marek
    13.10.2013 9:00 322 Raspenava Žatec 27:27 (11:14) Smák
    13.10.2013 13:00 323 Raspenava Žatec 20:20 (12:8) Jezbera
    13.10.2013 12:00 324 Most A Chomutov 28:13 (15:6) Klas
    13.10.2013 13:30 325 Most B Chomutov 15:17 (8:9) Klas
    19.10.2013 9:30 312 Louka Chomutov 19:16 (14:9) Klas
    19.10.2013 11:40 326 Louka Chomutov 21:16 (14:11) Klas
    20.10.2013 9:00 327 Raspenava Most A 10:17 (3:8) Kučera Marek
    20.10.2013 13:00 328 Raspenava Most A 13:18 (7:10) Kučera Marek
    27.10.2013 13:20 329 Most A Louka 20:8 (7:4) Klas
    27.10.2013 16:15 306 Most A Louka 17:11 (9:4) Klas

    JARNÍ ČÁST 2013/2014

    DatumČasČ.utkáníDomácíHostéVýsledekRozhodčí
    10.4.2014 331 Most A Most B 31:7 Jezbera
    12.4.2014 15:30 332 Žatec Louka 17:26 Kult
    13.4.2014 13:45 333 SK Chomutov Most A 16:25 Mixtaj
    13.4.2014 15:10 334 SK Chomutov Most B 17:24 Mixtaj
    20.4.2014 9:00 336 Most A Louka 10:15 Mixtaj
    20.4.2014 12:00 337 Most B Louka 10:20 Mixtaj
    27.4.2014 8:30 335 Chomutov Žatec 21:19 Smák
    8.5.2014 9:30 342 Louka Chomutov 27:22 Klas
    4.5.2014 12:30 340 Most A Žatec 29:17 Kult
    4.5.2014 15:30 341 Most B Žatec 9:24 Kult
    11.5.2014 13:45 350 Žatec Most A 16:27 Kučera Mar.
    11.5.2014 15:15 351 Žatec Most B 21:14 Kučera Mir.
    17.5.2014 17:00 346 Most B Most A 6:29 Jezbera
    17.5.2014 16:30 347 Louka Žatec 37:32 Škabrada
    18.5.2014 8:15 343 Žatec Chomutov 17:19 Škabrada
    25.5.2014 9:30 359 Louka Most A 15:31 Kučera Mar.
    25.5.2014 11:15 360 Louka Most B 9:16 Kučera Mar.
    7.6.2014 12:30 354 Most A Chomutov 21:12 Klas
    7.6.2014 15:30 355 Most B Chomutov 12:17 Klas
    8.6.2014 13:45 356 Chomutov Louka 14:10 Jezbera
  • Starší žáci

    1.turnaj Raspenava 7.9.2013

    DomácíHostévýsledekrozhodčí
    Raspenava Žatec 7:13 Kobera R.
    Chomutov Litvínov 0:5 kont. Kobera R.
    Raspenava Most A 12:11 Kobera R.
    Most B Litvínov 3:6 Kobera R.
    Žatec Most A 11:8 Jirounek
    Raspenava Most B 12:3 Kobera R.
    Žatec Chomutov 9:7 Albrecht
    Most A Most B 12:3 Hille
    Raspenava Litvínov 12:6 Albrecht
    Žatec Most B 17:2 Hille
    Most A Litvínov 13:4 Jirounek
    Raspenava Chomutov 7:5 Hille

    2. turnaj Most 21.9.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    Most A Most B 9:6 Ferenczy
    Žatec Litvínov 20:11 Ferenczy
    Raspenava Chomutov 7:11 Jezbera
    Žatec Most B 13:4 Ferenczy
    Raspenava Most A 9:20 Jezbera
    Most  B Chomutov 3:8 Jezbera
    Raspenava Litvínov 5:12 Sklenář
    Žatec Most A 13:7 Jezbera
    Raspenava Most B 12:10 Nový
    Most A Chomutov 9:13 Sklenář
    Raspenava Žatec 5:13 Nový
    Most A Litvínov 16:11 Nový
    Žatec Chomutov 11:5 Ferenczy

    3. turnaj Chomutov 12.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    Chomutov Most "B" 8:6 Kučera Marek
    Chomutov Žatec 4:14 Kučera Miroslav
    Chomutov Raspenava 10:10 Kučera Marek
    Chomutov Most "A" 1:14 Kučera Miroslav
    Chomutov Litvínov 4:13 Kučera Marek
    Most "B" Raspenava 4:14 Kučera Miroslav
    Most "B" Litvínov 1:11 Kučera Marek
    Žatec Litvínov 16:12 Kučera Miroslav
    Žatec Most "A" 11:6 Kučera Marek
    Žatec Raspenava 14:1 Kučera Miroslav
    Litvínov Raspenava 18:10 Kučera Miroslav
    Most "A" Raspenava 17:10 Kučera Marek
    Most "A" Litvínov 11:7 Kučera Miroslav

    4. turnaj Litvínov 26.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most "B" 12:7
    Chomutov Raspenava 3:6
    Chomutov Most "A" 6:11
    Chomutov Litvínov 9:13
    Most "B" Raspenava 3:10
    Most "B" Litvínov 6:10
    Most "B" Most "A" 0:16
    Most "B" Žatec 7:22
    Žatec Litvínov 19:8
    Žatec Raspenava 8:4
    Litvínov Raspenava 12:6
    Most "A" Raspenava 8:9

    5. turnaj Litvínov 28.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most "B" 12:4
    Chomutov Žatec 8:11
    Chomutov Most "A" 7:7
    Chomutov Litvínov 9:12
    Most "B" Litvínov 8:19
    Most "B" Most "A" 4:14
    Most "B" Žatec 6:16
    Žatec Litvínov 14:8
    Žatec Most "A" 8:5
    Litvínov Most "A" 9:12

    6. turnaj Most 12.4.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most "B" 13:3
    Chomutov Žatec 2:8
    Chomutov Most "A" 7:13
    Chomutov Litvínov 13:12
    Most "B" Litvínov 8:10
    Most "B" Most "A" 0:11
    Most "B" Žatec 3:13
    Žatec Litvínov 17:2
    Žatec Most "A" 11:5
    Litvínov Most "A" 2:19

    7. turnaj Chomutov 19.4.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most "B" 11:3
    Chomutov Žatec 9:11
    Chomutov Raspenava 8:9
    Chomutov Most "A" 6:13
    Chomutov Litvínov 14:9
    Most "B" Raspenava 5:9
    Most "B" Litvínov 5:8
    Žatec Litvínov 15:4
    Žatec Most "A" 15:10
    Žatec Raspenava 17:8
    Litvínov Raspenava 6:12
    Most "A" Raspenava 9:6
    Most "A" Litvínov 12:1

    8. turnaj Žatec 3.5.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most A Most B 16:3
    Žatec Litvínov 11:2
    Raspenava Chomutov 10:8
    Žatec Most B 9:2
    Raspenava Most A 4:12
    Most  B Chomutov 4:12
    Raspenava Litvínov 10:3
    Žatec Most A 8:10
    Raspenava Most B 11:0
    Most A Chomutov 16:2
    Raspenava Žatec 4:9
    Most A Litvínov 13:8
    Žatec Chomutov 10:9

    9. turnaj Litvínov 17.5.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most "B" 15:9
    Chomutov Raspenava 10:0 kont.
    Chomutov Most "A" 8:17
    Chomutov Litvínov 11:8
    Most "B" Raspenava 10:0 kont.
    Most "B" Litvínov 6:9
    Most "B" Most "A" 3:13
    Most "B" Žatec 2:18
    Žatec Litvínov 21:1
    Žatec Raspenava 10:0 kont.
    Litvínov Raspenava 10:0 kont.
    Most "A" Raspenava 10:0 kont.

    10.turnaj Raspenava 31.5.2014

    DomácíHostévýsledek
    Raspenava Žatec 7:6
    Chomutov Litvínov 0:10 kont.
    Raspenava Most A 9:11
    Most B Litvínov 2:9
    Žatec Most A 10:13
    Raspenava Most B 11:7
    Žatec Chomutov 10:0 kont.
    Most A Most B
    Raspenava Litvínov 8:4
    Žatec Most B 16:1
    Most A Litvínov 16:9
    Raspenava Chomutov 10:0 kont.
  • Starší žačky

    1.turnaj Chomutov 15.9.2013

    DomácíHostévýsledek
    Louka Žatec 13:14
    Chomutov Litvínov 3:16
    Louka Most A 4:12
    Most B Litvínov 5:15
    Žatec Most A 6:15
    Louka Most B 9:7
    Žatec Chomutov 14:9
    Louka Litvínov 1:12
    Žatec Most B 13:12
    Most A Litvínov 11:8
    Louka Chomutov 11:11

    Utkání Baník Most NH "A" - Baník Most NH "B" bylo kontumováno v neprospěch obou celků v poměru 0:5.

    2.turnaj Louka 21.9.2013

    DomácíHostévýsledek
    Most A Most B 12:0
    Žatec Litvínov 2:7
    Louka Most A 1:13
    Žatec Most B 8:8
    Louka Litvínov 3:10
    Žatec Most A 3:13
    Louka Most B 9:9
    Most A Litvínov 9:6
    Louka Žatec 2:13

    Družstvo SK Chomutov NH se turnaje nezúčastnilo. Jeho výsledky budou kontumovány ve prospěch soupeřů v poměru 0:5.

    3.turnaj Žatec 12.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most B Chomutov 11:9
    Žatec Litvínov 10:10
    Louka Most A 1:11
    Žatec Chomutov 12:9
    Louka Most B 5:6
    Most A Litvínov 6:8
    Louka Chomutov 7:8
    Most A Žatec 12:7
    Louka Litvínov 3:14
    Most A Chomutov 7:2
    Most B Litvínov 3:10
    Louka Žatec 11:10

    Chomutov Litvínov 9:13

    4.turnaj Louka 26.10.2013

    DomácíHostévýsledek
    Most B Litvínov 13:16
    Most A Chomutov 12:1
    Louka Žatec 4:10
    Most B Chomutov 14:12
    Louka Litvínov 2:15
    Most A Most B 15:4
    Chomutov Litvínov 1:12
    Louka Most B 4:6
    Žatec Litvínov 16:12
    Louka Chomutov 10:5
    Žatec Most B 14:10
    Louka Most B 2:15

     

    5.turnaj Žatec 28.10.2013

    DomácíHostévýsledek
    Žatec Most A 4:9
    Žatec Chomutov 13:3
    Žatec Most B 11:12
    Žatec Litvínov 15:15
    Chomutov Litvínov 3:14
    Chomutov Most A 4:16
    Chomutov Most B 8:7
    Litvínov Most B 14:6
    Litvínov Most A 9:8
    Most A Most B 11:4

     6.turnaj Žatec 12.4.2014

    DomácíHostévýsledek
    Žatec Most A 5:15
    Žatec Chomutov 11:9
    Žatec Most B 13:10
    Žatec Litvínov 4:16
    Chomutov Litvínov 5:11
    Chomutov Most A 6:17
    Chomutov Most B 14:17
    Litvínov Most B 13:11
    Litvínov Most A 5:11
    Most A Most B 21:11

    7.turnaj Litvínov 19.4.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most B Chomutov 11:6
    Žatec Litvínov 13:6
    Louka Most A 10:12
    Žatec Chomutov 16:10
    Louka Most B 11:13
    Most A Litvínov 8:8
    Louka Chomutov 10:9
    Most A Žatec 10:6
    Louka Litvínov 3:16
    Most A Chomutov 8:8
    Most B Litvínov 6:17
    Louka Žatec 11:15
    Chomutov Litvínov 1:11

    8.turnaj Žatec 3.5.2014

    DomácíHostévýsledek
    Most A Most B 10:2
    Žatec Litvínov 7:7
    Louka Most A 7:15
    Žatec Most B 15:6
    Louka Litvínov 3:12
    Žatec Most A 3:10
    Louka Most B 14:9
    Most A Litvínov 13:7
    Louka Žatec 6:12
    Louka Chomutov 12:12
    Most B Chomutov 6:15
    Most A Chomutov 10:8
    Žatec Chomutov 12:13

    9.turnaj Louka 17.5.2014

    DomácíHostévýsledek
    Most B Litvínov 1:16
    Most A Chomutov 11:2
    Louka Žatec 5:14
    Most B Chomutov 2:9
    Louka Litvínov 3:17
    Most A Most B 11:3
    Chomutov Litvínov 7:13
    Louka Most B 6:7
    Žatec Litvínov 9:10
    Louka Chomutov 6:10
    Žatec Most B 17:2
    Louka Most A 1:19

    10.turnaj Chomutov 31.5.2014

    DomácíHostévýsledek
    Louka Žatec 11:17
    Chomutov Litvínov 8:15
    Louka Most A 9:15
    Most B Litvínov 1:11
    Žatec Most A 7:12
    Louka Most B 9:6
    Žatec Chomutov 14:11
    Louka Litvínov 2:16
    Žatec Most B 16:6
    Most A Litvínov 13:9
    Louka Chomutov 9:16
    Most A Most B 7:3
  • Mladší žáci

    1.turnaj Raspenava 14.9.2013

    DomácíHostévýsledekrozhodčí
    Litvínov Raspenava 12:0 Hille
    Chomutov Žatec 12:10 Jirounek
    Raspenava Žatec 3:9 Hille
    Chomutov Litvínov 11:13 Jirounek
    Žatec Litvínov 7:14 Hille
    Raspenava Chomutov 1:8 Jirounek
    Most Chomutov 0:5 kont.
    Most Raspenava 0:5 kont.
    Most Litvínov 0:5 kont.
    Most Žatec 0:5 kont.

    2.turnaj Chomutov 28.9.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEKROZHODČÍ
    Chomutov Most 15:9 Kučera Marek
    Žatec Litvínov 10:13 Kučera Miroslav
    Chomutov Žatec 13:8 Smák Miroslav
    Most Litvínov 12:18 Kučera Marek
    Žatec Most 21:17 Kučera Miroslav
    Litvínov Chomutov 12:12 Smák Miroslav
    Raspenava Chomutov 0:5 kont.
    Raspenava Most 0:5 kont.
    Raspenava Litvínov 0:5 kont.
    Raspenava Žatec 0:5 kont.

    3.turnaj Litvínov 5.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most 12:5
    Žatec Litvínov 9:14
    Chomutov Žatec 16:12
    Most Litvínov 7:12
    Žatec Most 17:12
    Litvínov Chomutov 10:7
    Raspenava Chomutov 3:10 mimo soutěž
    Raspenava Most 5:9 mimo soutěž
    Raspenava Litvínov 4:18 mimo soutěž
    Raspenava Žatec 10:14 mimo soutěž

    4.turnaj Žatec 19.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most 15:7
    Žatec Litvínov 12:7
    Chomutov Žatec 7:13
    Most Litvínov 7:11
    Žatec Most 15:9
    Litvínov Chomutov 13:7
    Raspenava Chomutov 4:5 mimo soutěž
    Raspenava Most 4:6 mimo soutěž
    Raspenava Litvínov 4:11 mimo soutěž
    Raspenava Žatec 7:10 mimo soutěž

    5.turnaj Most 26.4.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most A 10:7
    Žatec Litvínov 7:12
    Chomutov Žatec 6:18
    Most A Litvínov 4:11
    Žatec Most A 13:5
    Litvínov Chomutov 10:4
    Most B Chomutov 2:7 mimo soutěž
    Most B Most A 3:11 mimo soutěž
    Most B Litvínov 0:10 mimo soutěž
    Most B Žatec 2:6 mimo soutěž

    6.turnaj Žatec 10.5.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most A 14:12
    Žatec Litvínov 4:22
    Chomutov Žatec 6:13
    Most A Litvínov 5:13
    Žatec Most A 16:6
    Litvínov Chomutov 12:3
    Raspenava Chomutov 6:5 mimo soutěž
    Raspenava Most A 11:7 mimo soutěž
    Raspenava Litvínov 5:19 mimo soutěž
    Raspenava Žatec 9:11 mimo soutěž

    7.turnaj Litvínov 24.5.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Most 15:6
    Žatec Litvínov 10:13
    Chomutov Žatec 1:8
    Most Litvínov 14:6
    Žatec Most 12:3
    Litvínov Chomutov nedohr.

    8.turnaj Chomutov 7.6.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Chomutov Litvínov 4:14 dohrávka
    Chomutov Most 14:2
    Žatec Litvínov 5:9
    Chomutov Žatec 13:13
    Most Litvínov 4:21
    Žatec Most 12:3
    Litvínov Chomutov 17:4
    Raspenava Chomutov 1:6 mimo soutěž
    Raspenava Most 6:5 mimo soutěž
    Raspenava Litvínov 5:18 mimo soutěž
    Raspenava Žatec 6:9 mimo soutěž
  • Mladší žačky

    1.turnaj Chomutov 14.9.2013

    DomácíHostévýsledek
    Most Žatec 16:16
    Most Raspenava 18:11
    Most Chomutov 17:5
    Most Litvínov 15:12
    Raspenava Chomutov 9:0
    Raspenava Litvínov 3:10
    Raspenava Žatec 4:20
    Žatec Litvínov 6:13
    Žatec Chomutov 26:4
    Chomutov Litvínov 0:16

    2.turnaj Raspenava 28.9.2013

    DomácíHostévýsledek
    Most Žatec 18:10
    Most Raspenava 16:4
    Most Chomutov 18:4
    Most Litvínov 15:22
    Raspenava Chomutov 7:2
    Raspenava Litvínov 8:20
    Raspenava Žatec 21:8
    Žatec Litvínov 9:21
    Žatec Chomutov 14:7
    Chomutov Litvínov 1:23

    3.turnaj Žatec 5.10.2013

    DomácíHostévýsledek
    Most Žatec 25:21
    Most Raspenava 16:9
    Most Chomutov 17:2
    Most Litvínov 20:22
    Raspenava Chomutov 6:0
    Raspenava Litvínov 5:16
    Raspenava Žatec 10:18
    Žatec Litvínov 22:23
    Žatec Chomutov 11:3
    Chomutov Litvínov 1:24

    4.turnaj Most 19.10.2013

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most Žatec 21:18
    Most Raspenava 12:10
    Most Chomutov 10:2
    Most Litvínov 10:13
    Raspenava Chomutov 8:0
    Raspenava Litvínov 1:5
    Raspenava Žatec 3:16
    Žatec Litvínov 14:18
    Žatec Chomutov 19:11
    Chomutov Litvínov 5:10

    5.turnaj Litvínov 26.4.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most Žatec 22:14
    Most Raspenava 22:5
    Most Chomutov 20:4
    Most Litvínov 11:16
    Raspenava Chomutov 11:18
    Raspenava Litvínov 3:22
    Raspenava Žatec 5:25
    Žatec Litvínov 13:19
    Žatec Chomutov 35:8
    Chomutov Litvínov 3:16

    6.turnaj Raspenava 10.5.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most Žatec 15:12
    Most Raspenava 11:4
    Most Chomutov 19:9
    Most Litvínov 12:10
    Raspenava Chomutov 12:7
    Raspenava Litvínov 3:13
    Raspenava Žatec 7:12
    Žatec Litvínov 12:17
    Žatec Chomutov 26:12
    Chomutov Litvínov 3:20

    7.turnaj Most 26.5.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most Žatec 14:14
    Most Raspenava 15:7
    Most Chomutov 18:7
    Most Litvínov 7:14
    Raspenava Chomutov 8:9
    Raspenava Litvínov 12:19
    Raspenava Žatec 6:14
    Žatec Litvínov 3:13
    Žatec Chomutov 22:9
    Chomutov Litvínov 11:30

    8.turnaj Žatec 8.6.2014

    DOMÁCÍHOSTÉVÝSLEDEK
    Most Žatec 26:16
    Most Raspenava 15:6
    Most Chomutov 19:8
    Most Litvínov 19:20
    Raspenava Chomutov 8:7
    Raspenava Litvínov 5:11
    Raspenava Žatec 14:13
    Žatec Litvínov 12:21
    Žatec Chomutov 18:16
    Chomutov Litvínov 3:16